masaze-gdynia.pl

Pod tym adresem internetowym (masaze-gdynia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!